Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D10      2.40 km, 20 m, 6 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hálková Klára             UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou  28.35         
2. Novotná Klára             ZLH9851 C TJ Zlaté Hory                   36.11   + 7.36
3. Smrčková Dominika         KSU9799 C Klub vytrvalostních sportů Šum  43.01   +14.26
4. Novotná Tereza            ZLH0051 C TJ Zlaté Hory                   56.05   +27.30
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D12      2.70 km, 30 m, 7 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Bucká Karolína            ABR9553 C A-team NOVO Bruntál             43.18         
2. Grulichová Lucie          JPV9677 C SK Prostějov                    54.03   +10.45
3. Machusová Karolína        SSU9666 C SK Severka Šumperk              93.30   +50.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D14      3.80 km, 55 m, 10 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Mátlová Pavlína           KSU9392 B Klub vytrvalostních sportů Šum  39.38         
2. Kolářová Renata           ABR9351 B A-team NOVO Bruntál             43.12   + 3.34
3. Chudá Aneta               ABR9353 C A-team NOVO Bruntál             50.16   +10.38
4. Sklenářová Dorothea       SBR9350 C SKOB Bruntál                    55.09   +15.31
MS Štarhová Martina          SSU9386 C SK Severka Šumperk              51.32   +11.54
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D16      4.30 km, 135 m, 13 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sklenářová Radka          SBR9250 B SKOB Bruntál                    60.18         
2. Janečková Adriana         CEL9161 B TJ Sokol Čelechovice na Hané    71.58   +11.40
3. Šinclová Zdenka           SSU9196 C SK Severka Šumperk              74.31   +14.13
4. Grulichová Helena         JPV9292 C SK Prostějov                    76.05   +15.47
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D18      4.70 km, 135 m, 14 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Poklopová Lenka           UOL8951 A SK Univerzity Palackého Olomou  52.11         
2. Zítková Lenka             ABR9055 B A-team NOVO Bruntál             64.51   +12.40
3. Kočařová Barbora          ABR9051 C A-team NOVO Bruntál             68.45   +16.34
4. Stoklasová Barbora        PLU8976 B TJ Sokol Plumlov                75.14   +23.03
5. Kaprálová Hana            PLU9082 C TJ Sokol Plumlov                89.55   +37.44
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D21      6.30 km, 165 m, 18 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Janošíková Lenka          UOL7651 C SK Univerzity Palackého Olomou  82.46         
2. Bořánková Kristýna        VSP7054 C USK Praha                       87.11   + 4.25
3. Adamová Eva               PTE8772 C TJ Sokol Ptení                  93.44   +10.58
4. Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum 134.58   +52.12
5. Švestková Martina         SSU     C SK Severka Šumperk             137.29   +54.43
   Urbanová Edita            STE7454 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
   Alešová Bohumila          KSU7699 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D35      4.90 km, 105 m, 15 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Janků Renata              STE7251 C SK SKI-OB Šternberk             60.34         
2. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov         64.43   + 4.09
3. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK Univerzity Palackého Olomou  64.53   + 4.19
4. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             82.21   +21.47
5. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Železárny Prostějov         85.11   +24.37
6. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK Univerzity Palackého Olomou  90.45   +30.11
MS Ostřanský Josef           SSU9011 B SK Severka Šumperk              50.52         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D45      3.20 km, 80 m, 11 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              51.13         
2. Kupcová Věroslava         HSU4850 C Horizont klub Šumperk           64.37   +13.24
3. Čadilová Alena            HSU5051 C Horizont klub Šumperk           78.13   +27.00
4. Ohnoutková Ludmila        ZPV5077 C KOB Železárny Prostějov        113.26   +62.13
MS Lyn West                  SBR0000 C SKOB Bruntál                   100.50   +49.37
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H10      2.40 km, 20 m, 6 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Václavek Martin           SSU     C SK Severka Šumperk              33.39         
2. Jílek Ondřej              KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šum  33.54   + 0.15
3. Matoušek Matěj            SSU00   C SK Severka Šumperk              38.40   + 5.01
4. Drábek Luboš              SSU96   C SK Severka Šumperk              50.27   +16.48
5. Hromek Vít                SSU9708 C SK Severka Šumperk              61.24   +27.45
   Zetocha Daniel            SSU98   C SK Severka Šumperk               DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H12      2.70 km, 45 m, 7 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Chmelař Martin            JPV9505 B SK Prostějov                    22.43         
2. Sklenář Martin            SBR9501 C SKOB Bruntál                    29.40   + 6.57
3. Pavlík Marek              ZLH9501 C TJ Zlaté Hory                   31.13   + 8.30
4. Žovinec Lukáš             UOL9605 C SK Univerzity Palackého Olomou  46.05   +23.22
5. Ondruch Jakub             SSU9606 C SK Severka Šumperk              55.27   +32.44
MS Hálek Matěj               UOL93   C SK Univerzity Palackého Olomou  37.20   +14.37
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H14      4.10 km, 70 m, 10 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Minář Marek               SSU9441 B SK Severka Šumperk              39.51         
2. Skyva Petr                STE9307 B SK SKI-OB Šternberk             46.10   + 6.19
3. Horvát Petr               SSU9442 B SK Severka Šumperk              46.15   + 6.24
4. Német Kryštof             STE9308 B SK SKI-OB Šternberk             48.11   + 8.20
5. Srovnal Jan               SSU     C SK Severka Šumperk             121.17   +81.26
6. Růžička Pavel             PLU9301 C TJ Sokol Plumlov               137.10   +97.19
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H16      5.00 km, 135 m, 13 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Strečko Marek             KSU9149 A Klub vytrvalostních sportů Šum  48.14         
2. Hnilica Přemek            KSU9141 B Klub vytrvalostních sportů Šum  58.25   +10.11
3. Křeček Jan                ZPV9111 B KOB Železárny Prostějov         66.34   +18.20
4. Ostřanský Filip           SSU9243 B SK Severka Šumperk              70.51   +22.37
5. Seitler Milan             KSU9148 C Klub vytrvalostních sportů Šum 116.46   +68.32
   Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H18      6.70 km, 200 m, 18 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vozda Vojtěch             KSU9043 A Klub vytrvalostních sportů Šum  64.14         
2. Opletal Jaroslav          SSU9010 C SK Severka Šumperk              67.11   + 2.57
3. Holinek Tomáš             SSU9013 B SK Severka Šumperk              88.12   +23.58
4. Vašíček Michal            UOL8908 B SK Univerzity Palackého Olomou  96.11   +31.57
5. Kolář Rudolf              ABR8901 C A-team NOVO Bruntál            101.02   +36.48
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H20      8.10 km, 290 m, 19 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Navrátil Tomáš            JPV8817 C SK Prostějov                    88.20         
2. Sklenář Jan               SBR8701 C SKOB Bruntál                   149.53   +61.33
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H21      8.10 km, 290 m, 19 kontrol
                                                                    mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             69.14         
 2. Henek Vladan              JPV8002 R SK Prostějov                    69.43   + 0.29
 3. Král Vojtěch              SSU8841 A SK Severka Šumperk              70.26   + 1.12
 4. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  70.32   + 1.18
 5. Zřídkaveselý Libor        ZBM7207 R SK Žabovřesky Brno              72.09   + 2.55
 6. Otrusina Jiří             ZBM8201 C SK Žabovřesky Brno              80.50   +11.36
 7. Kratochvíl Karel          HOB7001 C SKOB HOBES Horní Benešov        82.32   +13.18
 8. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             84.51   +15.37
 9. Špacír Jan                UOL8805 B SK Univerzity Palackého Olomou  86.36   +17.22
10. Stoklasa Bohumil          JPV8417 C SK Prostějov                    87.48   +18.34
11. Krtička Jan               KON7931 C KOB Konice                      93.36   +24.22
12. Grulich Pavel             JPV7117 C SK Prostějov                    94.35   +25.21
13. Štrajt Michal             UOL8903 B SK Univerzity Palackého Olomou  97.49   +28.35
14. Moskva Roman              ZLH7501 C TJ Zlaté Hory                  103.08   +33.54
15. Kalous Antonín            KON7708 C KOB Konice                     104.40   +35.26
16. Gapinski Wlodzimierz      POL     C                                172.24  +103.10
    Pavlík Ondřej             ZLH8601 C TJ Zlaté Hory                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H35      6.80 km, 225 m, 16 kontrol
                                                                    mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pavlík Radek              KSU6849 C Klub vytrvalostních sportů Šum  61.47         
 2. Kolář Rudolf              ABR6301 C A-team NOVO Bruntál             63.56   + 2.09
 3. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov         66.22   + 4.35
 4. Neumann Jaroslav          STE5902 C SK SKI-OB Šternberk             66.36   + 4.49
 5. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    76.25   +14.38
 6. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    78.13   +16.26
 7. Paloncý Pavel             KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šum  79.36   +17.49
 8. Pernica Jiří              UOL6501 C SK Univerzity Palackého Olomou  81.15   +19.28
 9. Novotný Tomáš             ZLH7001 C TJ Zlaté Hory                   84.08   +22.21
10. Volf Karel                ZPV6604 C KOB Železárny Prostějov         86.34   +24.47
11. Vičan Lubomír             ABR6501 C A-team NOVO Bruntál             95.53   +34.06
12. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                95.55   +34.08
13. Sklenář Miroslav          SBR6301 C SKOB Bruntál                   139.36   +77.49
    Vlach Josef               KON6431 C KOB Konice                       DISK         
MS  Srovnal Otakar            SSU     C SK Severka Šumperk             112.51   +51.04
MS  Hrubý Lukáš               SSU     C SK Severka Šumperk               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H45      5.80 km, 165 m, 15 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Višňa Milan               STE5904 C SK SKI-OB Šternberk             61.21         
2. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    64.59   + 3.38
3. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         65.15   + 3.54
4. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    68.07   + 6.46
5. Janošík Antonín           UOL5201 C SK Univerzity Palackého Olomou  75.01   +13.40
6. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK Univerzity Palackého Olomou  76.35   +15.14
7. Poklop Lubomír            LOL5601 C SK OK Olomouc                   78.51   +17.30
8. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             87.43   +26.22
   Bucký Josef               ABR6001 C A-team NOVO Bruntál              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H55      4.30 km, 125 m, 11 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Babák Jiří                ZLH4801 C TJ Zlaté Hory                   61.28         
2. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              62.15   + 0.47
3. Toman Stanislav           ABR4801 C A-team NOVO Bruntál             97.00   +35.32
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H60      3.20 km, 80 m, 11 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK Univerzity Palackého Olomou  58.04         
2. Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk              77.09   +19.05
3. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB Železárny Prostějov         84.33   +26.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
P3      2.80 km, 75 m, 8 kontrol
                                                                    mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Žváčková Jana             KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  37.35         
 2. Jura Tomáš                JPV8236 C SK Prostějov                    40.12   + 2.37
 3. Collin West               SBR     C SKOB Bruntál                    42.08   + 4.33
 4. Švecová Hanka             UOL94   C SK Univerzity Palackého Olomou  43.32   + 5.57
 5. Krejčí Veronika           JPV8077 C SK Prostějov                    46.14   + 8.39
 6. Rišková Diana             ZLH8950 C TJ Zlaté Hory                   46.59   + 9.24
 7. Felklová Jarmila          SAL60   C Salon Zdena                     49.33   +11.58
 8. Sklenářová Lenka          SBR6851 C SKOB Bruntál                    55.22   +17.47
 9. Ženčáková Marie           SAL68   C Salon Zdena                     57.48   +20.13
10. Čadilová Tereza           HSU8051 C Horizont klub Šumperk           59.42   +22.07
11. MOSKVOVÁ JITKA            ZLH7051 C TJ Zlaté Hory                   68.39   +31.04
12. Krtičková Michaela        KON7975 C KOB Konice                      79.27   +41.52
13. Šincl Josef               SSU6705 C SK Severka Šumperk              80.17   +42.42
14. Smrček Petr               KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  83.14   +45.39
    Sivková Veronika          UOL95   C SK Univerzity Palackého Olomou   DISK         
    Chmelařová Blanka         JPV6779 C SK Prostějov                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2007 18:37
23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
RD      2.40 km, 25 m, 8 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Urban Michal              UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou  29.58         
2. Hálková Eliška            UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou  31.06   + 1.08
3. Bořánek Michal            VSP0007 C USK Praha                       40.00   +10.02
4. Krč Matěj                 SSU     C SK Severka Šumperk              48.44   +18.46
5. Mazanec Jakub             UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou  49.10   +19.12
6. Matušková Barbora         KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  49.28   +19.30
7. Václavková Zuzka          SSU     C SK Severka Šumperk              59.01   +29.03
-------------------------------------------------------------------------------------