NP!
 
 
 
 

Kategorie D10

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    20 m,  6 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

      361929 Novotná Tereza            ZLH 0051 C    0 = 11:00:00          neregistro
       04707 Přidalová Tereza          UOL      C    4 = 11:04:00          neregistro
      361901 Pěčonková Veronika        ZLH 9852 C    8 = 11:08:00
       04693 Smrčková Dominika         KSU 9799 C   12 = 11:12:00
             ......................... VAK      C   16 = 11:16:00
      352320 Novotná Klára             ZLH 9851 C   20 = 11:20:00
           ? Hálková Klára             UOL      C   24 = 11:24:00          neregistro

Kategorie D12

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    30 m,  7 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

      207821 Grulichová Lucie          JPV 9677 C    1 = 11:01:00
       51884 Bucká Karolína            ABR 9553 C    5 = 11:05:00
       53599 Bořánková Karolína        VSP 9550 C    9 = 11:09:00
       04737 Machusová Karolína        SSU 9666 C   13 = 11:13:00
             ......................... VAK      C   17 = 11:17:00

Kategorie D14

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    55 m, 10 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

       51883 Kolářová Renata           ABR 9351 B    5 = 11:05:00
       04692 Turková Ivana             KSU 9390 C    9 = 11:09:00
       52728 Pernicová Helena          UOL 9352 C   13 = 11:13:00
      352326 Sklenářová Dorothea       SBR 9350 C   17 = 11:17:00
             ......................... VAK      C   21 = 11:21:00
      224903 Štarhová Martina          SSU 9386 C   25 = 11:25:00
       51887 Chudá Aneta               ABR 9353 C   29 = 11:29:00
       53112 Mátlová Pavlína           KSU 9392 B   33 = 11:33:00

Kategorie D16

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   135 m, 13 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

      224905 Šinclová Zdenka           SSU 9196 C   29 = 11:29:00
      410731 Sklenářová Radka          SBR 9250 B   33 = 11:33:00
             ......................... VAK      C   37 = 11:37:00
      352312 Grulichová Helena         JPV 9292 C   41 = 11:41:00
      301561 Janečková Adriana         CEL 9161 B   45 = 11:45:00

Kategorie D18

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   135 m, 14 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

             ......................... VAK      C   43 = 11:43:00
       49878 Stoklasová Barbora        PLU 8976 B   47 = 11:47:00
       52452 Poklopová Lenka           UOL 8951 A   51 = 11:51:00
       04696 Rišková Diana             ZLH 8950 C   55 = 11:55:00
      301566 Fujáková Petra            CEL 9056 C   59 = 11:59:00
       51893 Zítková Lenka             ABR 9055 B   63 = 12:03:00
       49872 Kaprálová Hana            PLU 9082 C   67 = 12:07:00

Kategorie D20

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   165 m, 18 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

             ......................... VAK      C   20 = 11:20:00
             ......................... VAK      C   24 = 11:24:00

Kategorie D21

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   165 m, 18 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

       08875 Alešová Bohumila          KSU 7699 C   32 = 11:32:00
             ......................... VAK      C   36 = 11:36:00
      232324 Bořánková Kristýna        VSP 7054 C   40 = 11:40:00
       53654 Reichlová Jiřina          KSU 7499 C   44 = 11:44:00
       52535 Zbraňková Magda           STE 7352 C   48 = 11:48:00
      301554 Janošíková Lenka          UOL 7651 C   52 = 11:52:00
       52480 Urbanová Edita            STE 7454 C   56 = 11:56:00
             ......................... VAK      C   60 = 12:00:00

Kategorie D35

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

       52730 Špacírová Danuše          UOL 5852 C    3 = 11:03:00
       52427 Jirková Renata            ZPV 6553 C    7 = 11:07:00
       52514 Neumannová Kamila         STE 6751 C   11 = 11:11:00
             ......................... VAK      C   15 = 11:15:00
      301589 Seitlerová Pavla          ZLH 6850 C   19 = 11:19:00
      352324 Kotrlová Gita             UOL 6953 C   23 = 11:23:00
      224901 Ostřanská Iveta           SSU 6591 C   27 = 11:27:00
       52582 Křečková Petra            ZPV 7076 C   31 = 11:31:00
       52502 Janků Renata              STE 7251 C   35 = 11:35:00          neregistro
       52451 Poklopová Ivana           UOL 6451 C   39 = 11:39:00

Kategorie D45

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

       52557 Štáblová Jitka            SSU 5350 C   29 = 11:29:00
       52599 Čadilová Alena            HSU 5051 C   33 = 11:33:00
       52540 Březinová Dana            SSU 5896 C   37 = 11:37:00
       52594 Ohnoutková Ludmila        ZPV 5077 C   41 = 11:41:00
       52600 Kupcová Věroslava         HSU 4850 C   45 = 11:45:00
       24931 Lyn West                  SBR 0000 C   49 = 11:49:00          neregistro
             ......................... VAK      C   53 = 11:53:00
       52553 Králová Zdenka            SSU 6091 C   57 = 11:57:00
             ......................... VAK      C   61 = 12:01:00

Kategorie H10

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    20 m,  6 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

             ......................... VAK      C   32 = 11:32:00
       04703 Václavek Martin           SSU      C   36 = 11:36:00          neregistro
       04697 Jílek Ondřej              KSU 9908 C   40 = 11:40:00
           ? Matoušek Matěj            SSU 00   C   44 = 11:44:00          neregistro
      352333 Vystavěl Ondřej           JPV 9807 C   48 = 11:48:00
       04729 Hromek Vít                SSU 9708 C   52 = 11:52:00

Kategorie H12

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    45 m,  7 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

             ......................... VAK      C   19 = 11:19:00
       04708 Hálek Matěj               UOL 93   C   23 = 11:23:00          neregistro
       04694 Slama Jakub               PLU 9601 C   27 = 11:27:00          neregistro
      416100 Pavlík Marek              ZLH 9501 C   31 = 11:31:00
     2000222 Chmelař Martin            JPV 9505 B   35 = 11:35:00
           ? Vičan Dominik             ABR 9501 B   39 = 11:39:00
       52464 Žovinec Lukáš             UOL 9605 C   43 = 11:43:00
      307332 Sklenář Martin            SBR 9501 C   47 = 11:47:00
       04706 Ondruch Jakub             SSU 9606 C   51 = 11:51:00
           ? Kotrle Viktor             UOL      C   55 = 11:55:00          neregistro
       04730 Drábek Luboš              SSU 96   C   59 = 11:59:00          neregistro
             ......................... VAK      C   63 = 12:03:00

Kategorie H14

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení    70 m, 10 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

             ......................... VAK      C   31 = 11:31:00
       52537 Minář Marek               SSU 9441 B   35 = 11:35:00
       04647 Német Kryštof             STE 9308 B   39 = 11:39:00
           ? Růžička Pavel             PLU 9301 C   43 = 11:43:00          neregistro
             ......................... VAK      C   47 = 11:47:00
      301698 Horvát Petr               SSU 9442 B   51 = 11:51:00
       52519 Skyva Petr                STE 9307 B   55 = 11:55:00
       04704 Srovnal Jan               SSU      C   59 = 11:59:00          neregistro

Kategorie H16

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   135 m, 13 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

             ......................... VAK      C    3 = 11:03:00
      352304 Ostřanský Filip           SSU 9243 B    7 = 11:07:00
       49403 Jílek Jakub               KSU 9202 C   11 = 11:11:00
       52583 Křeček Jan                ZPV 9111 B   15 = 11:15:00
       52656 Strečko Marek             KSU 9149 A   19 = 11:19:00
       51903 Vičan Michael             ABR 9101 C   23 = 11:23:00
      301570 Zapletal Martin           CEL 9105 C   27 = 11:27:00
      301583 Seitler Milan             KSU 9148 C   31 = 11:31:00
             ......................... VAK      C   35 = 11:35:00
      515191 Hnilica Přemek            KSU 9141 B   39 = 11:39:00

Kategorie H18

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.70 km, převýšení   200 m, 18 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

      301699 Opletal Jaroslav          SSU 9010 C   40 = 11:40:00
       51874 Řeháček Jakub             ABR 8902 B   44 = 11:44:00
      515150 Vozda Vojtěch             KSU 9043 A   48 = 11:48:00
             ......................... VAK      C   52 = 11:52:00
       52469 Vašíček Michal            UOL 8908 B   56 = 11:56:00
       51882 Kolář Rudolf              ABR 8901 C   60 = 12:00:00
      352322 Holinek Tomáš             SSU 9013 B   64 = 12:04:00

Kategorie H20

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení   290 m, 19 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

       49474 Sklenář Jan               SBR 8701 C    0 = 11:00:00
             ......................... VAK      C    4 = 11:04:00
      301299 Javůrek Tomáš             ZLH 8701 C    8 = 11:08:00
       52856 Navrátil Tomáš            JPV 8817 C   12 = 11:12:00

Kategorie H21

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení   290 m, 19 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

             ......................... VAK      C   20 = 11:20:00
       08908 Krtička Jan               KON 7931 C   24 = 11:24:00
       00101 Zřídkaveselý Libor        ZBM 7207 R   28 = 11:28:00
      352313 Grulich Pavel             JPV 7117 C   32 = 11:32:00
      416097 Moskva Roman              ZLH 7501 C   36 = 11:36:00
       52510 Janků Marek               STE 7102 C   40 = 11:40:00
       52462 Špacír Jan                UOL 8805 B   44 = 11:44:00
       53348 Kratochvíl Karel          HOB 7001 C   48 = 11:48:00
      515122 Henek Vladan              JPV 8002 R   52 = 11:52:00
      515101 Šrámek Jaromír            KSU 5801 C   56 = 11:56:00
       52551 Král Vojtěch              SSU 8841 A   60 = 12:00:00
      336795 Kalous Antonín            KON 7708 C   64 = 12:04:00          neregistro
             ......................... VAK      C   68 = 12:08:00
      410337 Otrusina Jiří             ZBM 8201 C   72 = 12:12:00
      301586 Pavlík Ondřej             ZLH 8601 C   76 = 12:16:00
       52520 Skyva Petr                STE 6501 C   80 = 12:20:00
       52487 Stoklasa Bohumil          JPV 8417 C   84 = 12:24:00

Kategorie H35

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   225 m, 16 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

             ......................... VAK      C    1 = 11:01:00
       51881 Kolář Rudolf              ABR 6301 C    5 = 11:05:00
       52478 Pernica Jiří              UOL 6501 C    9 = 11:09:00
       52619 Paloncý Pavel             KSU 6349 C   13 = 11:13:00
      515457 Volf Karel                ZPV 6604 C   17 = 11:17:00
       52426 Vystavěl Dušan            JPV 6317 C   21 = 11:21:00
       52500 Kubeš Jaromír             PLU 6219 C   25 = 11:25:00
      515079 Kotrle Miroslav           UOL 7005 C   29 = 11:29:00
       51907 Zítka Jiří                ABR 6201 C   33 = 11:33:00
       51909 Sklenář Josef             SBR 6601 C   37 = 11:37:00
      361996 Vlach Josef               KON 6431 C   41 = 11:41:00          neregistro
      352319 Novotný Tomáš             ZLH 7001 C   45 = 11:45:00
       08276 Neumann Jaroslav          STE 5902 C   49 = 11:49:00
             ......................... VAK      C   53 = 11:53:00
       51873 Řeháček Petr              ABR 6302 C   57 = 11:57:00
      229388 Pavlík Radek              KSU 6849 C   61 = 12:01:00
      352336 Křeček Miroslav           ZPV 6213 C   65 = 12:05:00
       52498 Jeřábek Luboš             JPV 6112 C   69 = 12:09:00
      307338 Sklenář Miroslav          SBR 6301 C   73 = 12:13:00
       51911 Vičan Lubomír             ABR 6501 C   77 = 12:17:00

Kategorie H45

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   165 m, 15 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

       52517 Sklenář Antonín           STE 4801 C    6 = 11:06:00
       07854 Bucký Josef               ABR 6001 C   10 = 11:10:00
       52662 Poklop Lubomír            LOL 5601 C   14 = 11:14:00
       52441 Janošík Antonín           UOL 5201 C   18 = 11:18:00
             ......................... VAK      C   22 = 11:22:00
      416098 Zachař Zdeněk             ZLH 5902 C   26 = 11:26:00
      500879 Chmelař Miroslav          JPV 6217 C   30 = 11:30:00
       52428 Jirka Jiří                ZPV 5501 C   34 = 11:34:00
       52534 Višňa Milan               STE 5904 C   38 = 11:38:00
       52448 Navrátil Antonín          UOL 5301 C   42 = 11:42:00
             ......................... VAK      C   46 = 11:46:00

Kategorie H55

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   125 m, 11 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

             ......................... VAK      C   50 = 11:50:00
      352318 Babák Jiří                ZLH 4801 C   54 = 11:54:00
       51910 Toman Stanislav           ABR 4801 C   58 = 11:58:00

Kategorie H60

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

       52869 Kroupa Jaroslav           ZPV 4012 C    1 = 11:01:00
      352323 Gottfried Jan             UOL 4602 C    5 = 11:05:00
      352330 Ostřanský Josef           SSU 4302 C    9 = 11:09:00
       52467 Šubrt Zdeněk              UOL 4201 C   13 = 11:13:00
       52561 Sita Vratislav            SSU 3000 C   17 = 11:17:00
             ......................... VAK      C   21 = 11:21:00

Kategorie P3

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    75 m,  8 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

       04741 Čadilová Tereza           HSU 8051 C    0 = 11:00:00          neregistro
       04705 Smrček Petr               KSU      C    4 = 11:04:00          neregistro
       52657 Šemberková Helena         ZLH 7551 C    8 = 11:08:00          neregistro
       04731 Ženčáková Marie           SAL 68   C   12 = 11:12:00          neregistro
       04728 Sivková Veronika          UOL 95   C   16 = 11:16:00          neregistro
       04726 Švecová Hanka             UOL 94   C   20 = 11:20:00          neregistro
             ......................... VAK      C   24 = 11:24:00
      352332 Sklenářová Lenka          SBR 6851 C   28 = 11:28:00
       08897 Krtičková Michaela        KON 7975 C   32 = 11:32:00
       08884 Chmelařová Blanka         JPV 6779 C   36 = 11:36:00
             ......................... VAK      C   40 = 11:40:00
       04716 Šincl Josef               SSU 6705 C   44 = 11:44:00
       04691 Žváčková Jana             KSU      C   48 = 11:48:00          neregistro
      361979 MOSKVOVÁ JITKA            ZLH 7051 C   52 = 11:52:00          neregistro
       04719 Felklová Jarmila          SAL 60   C   56 = 11:56:00          neregistro
       52862 Jura Tomáš                JPV 8236 C   60 = 12:00:00
             ......................... VAK      C   64 = 12:04:00

Kategorie RD

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    25 m,  8 kontrol           tištěno 20.06.2007   21:20

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking

       04727 Matušková Barbora         KSU      C    0 = 11:00:00          neregistro
           ? Hálková Eliška            UOL      C    2 = 11:02:00          neregistro
       52735 Urban Michal              UOL      C    4 = 11:04:00          neregistro
      232959 Bořánek Michal            VSP 0007 C    6 = 11:06:00
       04714 Václavková Zuzka          SSU      C    8 = 11:08:00          neregistro
       04725 Žák Oldřich               SSU      C   10 = 11:10:00          neregistro
             ......................... VAK      C   12 = 11:12:00
             ......................... VAK      C   14 = 11:14:00