NP!
 
 
 
 

ABR A-team NOVO Bruntál

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


( 124)       51910 H55   ABR4801 Toman Stanislav          0.00      50.00 Kč
( 125)       07854 H45   ABR6001 Bucký Josef              0.00      50.00 Kč
( 126)       51907 H35   ABR6201 Zítka Jiří               0.00      50.00 Kč
( 127)       51873 H35   ABR6302 Řeháček Petr             0.00      50.00 Kč
( 128)       51911 H35   ABR6501 Vičan Lubomír            0.00      50.00 Kč
( 129)       51882 H18   ABR8901 Kolář Rudolf             0.00      50.00 Kč
( 130)       51874 H18   ABR8902 Řeháček Jakub            0.00      50.00 Kč
( 131)       51893 D18   ABR9055 Zítková Lenka            0.00      50.00 Kč
( 132)       51903 H16   ABR9101 Vičan Michael            0.00      50.00 Kč
( 133)       51883 D14   ABR9351 Kolářová Renata          0.00      30.00 Kč
( 134)           ? H12   ABR9501 Vičan Dominik            0.00      30.00 Kč
( 135)       51884 D12   ABR9553 Bucká Karolína           0.00      30.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      540.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(   7)      301566 D18   CEL9056 Fujáková Petra           0.00      50.00 Kč
(   8)      301570 H16   CEL9105 Zapletal Martin          0.00      50.00 Kč
(   9)      301561 D16   CEL9161 Janečková Adriana        0.00      50.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      150.00 Kč

HOB SKOB HOBES Horní Benešov

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  10)       53348 H35   HOB7001 Kratochvíl Karel         0.00      50.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM       50.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  11)       52600 D45   HSU4850 Kupcová Věroslava        0.00      50.00 Kč
(  12)       52599 D45   HSU5051 Čadilová Alena           0.00      50.00 Kč
(  13)           ? P3    HSU8051 Čadilová Tereza          0.00      30.00 Kč        neregistro

                                                 VKLAD CELKEM      130.00 Kč

JPV SK Prostějov

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  14)       52498 H35   JPV6112 Jeřábek Luboš            0.00      50.00 Kč
(  15)      500879 H45   JPV6217 Chmelař Miroslav         0.00      50.00 Kč
(  16)       52426 H35   JPV6317 Vystavěl Dušan           0.00      50.00 Kč
(  17)       08884 P3    JPV6779 Chmelařová Blanka        0.00      30.00 Kč
(  18)      352313 H21   JPV7117 Grulich Pavel            0.00      50.00 Kč
(  19)      515122 H21   JPV8002 Henek Vladan             0.00      50.00 Kč
(  20)       52862 P3    JPV8236 Jura Tomáš               0.00      30.00 Kč
(  21)       52487 H21   JPV8417 Stoklasa Bohumil         0.00      50.00 Kč
(  22)       52856 H20   JPV8817 Navrátil Tomáš           0.00      50.00 Kč
(  23)      352312 D16   JPV9292 Grulichová Helena        0.00      50.00 Kč
(  24)     2000222 H12   JPV9505 Chmelař Martin           0.00      30.00 Kč
(  25)      207821 D12   JPV9677 Grulichová Lucie         0.00      30.00 Kč
(  26)      352333 H10   JPV9807 Vystavěl Ondřej          0.00      30.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      550.00 Kč

KON KOB Konice

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  27)      361996 H35   KON6431 Vlach Josef              0.00      50.00 Kč        neregistro
(  28)      336795 H21   KON7708 Kalous Antonín           0.00      50.00 Kč        neregistro
(  29)       08908 H21   KON7931 Krtička Jan              0.00      50.00 Kč
(  30)       08897 P3    KON7975 Krtičková Michaela       0.00      30.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      180.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šum

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  31)           ? P3    KSU     Smrček Petr              0.00      30.00 Kč        neregistro
(  32)           ? P3    KSU     Žváčková Jana            0.00      30.00 Kč        neregistro
(  33)           ? RD    KSU     Matušková Barbora        0.00      30.00 Kč        neregistro
(  34)      515101 H21   KSU5801 Šrámek Jaromír           0.00      50.00 Kč
(  35)       52619 H35   KSU6349 Paloncý Pavel            0.00      50.00 Kč
(  36)      229388 H35   KSU6849 Pavlík Radek             0.00      50.00 Kč
(  37)       53654 D21   KSU7499 Reichlová Jiřina         0.00      50.00 Kč
(  38)       08875 D21   KSU7699 Alešová Bohumila         0.00      50.00 Kč
(  39)      515150 H18   KSU9043 Vozda Vojtěch            0.00      50.00 Kč
(  40)      515191 H16   KSU9141 Hnilica Přemek           0.00      50.00 Kč
(  41)      301583 H16   KSU9148 Seitler Milan            0.00      50.00 Kč
(  42)       52656 H16   KSU9149 Strečko Marek            0.00      50.00 Kč
(  43)       49403 H16   KSU9202 Jílek Jakub              0.00      50.00 Kč
(  44)           ? D14   KSU9390 Turková Ivana            0.00      30.00 Kč
(  45)       53112 D14   KSU9392 Mátlová Pavlína          0.00      30.00 Kč
(  46)           ? D10   KSU9799 Smrčková Dominika        0.00      30.00 Kč
(  47)           ? H10   KSU9908 Jílek Ondřej             0.00      30.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      710.00 Kč

LOL SK OK Olomouc

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  48)       52662 H45   LOL5601 Poklop Lubomír           0.00      50.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM       50.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  49)       52500 H35   PLU6219 Kubeš Jaromír            0.00      50.00 Kč
(  50)       49878 D18   PLU8976 Stoklasová Barbora       0.00      50.00 Kč
(  51)       49872 D18   PLU9082 Kaprálová Hana           0.00      50.00 Kč
(  52)           ? H14   PLU9301 Růžička Pavel            0.00      30.00 Kč        neregistro
(  53)           ? H12   PLU9601 Slama Jakub              0.00      30.00 Kč        neregistro

                                                 VKLAD CELKEM      210.00 Kč

SAL Salon Zdena

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(   2)           ? P3    SAL60   Felklová Jarmila         0.00      30.00 Kč        neregistro
(   3)           ? P3    SAL68   Ženčáková Marie          0.00      30.00 Kč        neregistro

                                                 VKLAD CELKEM       60.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  54)       24931 D45   SBR0000 Lyn West                 0.00      50.00 Kč        neregistro
(  55)      307338 H35   SBR6301 Sklenář Miroslav         0.00      50.00 Kč
(  56)       51909 H35   SBR6601 Sklenář Josef            0.00      50.00 Kč
(  57)      352332 P3    SBR6851 Sklenářová Lenka         0.00      30.00 Kč
(  58)       49474 H20   SBR8701 Sklenář Jan              0.00      50.00 Kč
(  59)      410731 D16   SBR9250 Sklenářová Radka         0.00      50.00 Kč
(  60)      352326 D14   SBR9350 Sklenářová Dorothea      0.00      30.00 Kč
(  61)      307332 H12   SBR9501 Sklenář Martin           0.00      30.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      340.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(   4)       52551 H21   SSU8841 Král Vojtěch             0.00      50.00 Kč
(   5)      301699 H18   SSU9010 Opletal Jaroslav         0.00      50.00 Kč
(   6)      352322 H18   SSU9013 Holinek Tomáš            0.00      50.00 Kč
( 136)           ? H12   SSU9606 Ondruch Jakub            0.00      30.00 Kč
( 137)       52537 H14   SSU9441 Minář Marek              0.00      30.00 Kč
( 138)      301698 H14   SSU9442 Horvát Petr              0.00      30.00 Kč
( 139)           ? H14   SSU     Srovnal Jan              0.00      30.00 Kč        neregistro
( 140)      224905 D16   SSU9196 Šinclová Zdenka          0.00      50.00 Kč
( 141)           ? RD    SSU     Václavková Zuzka         0.00      30.00 Kč        neregistro
( 142)           ? RD    SSU     Žák Oldřich              0.00      30.00 Kč        neregistro

                                                 VKLAD CELKEM        0.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  62)       52517 H45   STE4801 Sklenář Antonín          0.00      50.00 Kč
(  63)       08276 H35   STE5902 Neumann Jaroslav         0.00      50.00 Kč
(  64)       52534 H45   STE5904 Višňa Milan              0.00      50.00 Kč
(  65)       52520 H21   STE6501 Skyva Petr               0.00      50.00 Kč
(  66)       52514 D35   STE6751 Neumannová Kamila        0.00      50.00 Kč
(  67)       52510 H21   STE7102 Janků Marek              0.00      50.00 Kč
(  68)       52502 D35   STE7251 Janků Renata             0.00      50.00 Kč        neregistro
(  69)       52535 D21   STE7352 Zbraňková Magda          0.00      50.00 Kč
(  70)       52480 D21   STE7454 Urbanová Edita           0.00      50.00 Kč
(  71)       52519 H14   STE9307 Skyva Petr               0.00      30.00 Kč
(  72)       04647 H14   STE9308 Német Kryštof            0.00      30.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      510.00 Kč

UOL SK Univerzity Palackého Olomou

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  73)           ? D10   UOL     Hálková Klára            0.00      30.00 Kč        neregistro
(  74)           ? D10   UOL     Přidalová Tereza         0.00      30.00 Kč        neregistro
(  75)           ? H12   UOL     Kotrle Viktor            0.00      30.00 Kč        neregistro
(  76)           ? RD    UOL     Hálková Eliška           0.00      30.00 Kč        neregistro
(  77)       52735 RD    UOL     Urban Michal             0.00      30.00 Kč        neregistro
(  78)       52467 H60   UOL4201 Šubrt Zdeněk             0.00      50.00 Kč
(  79)      352323 H60   UOL4602 Gottfried Jan            0.00      50.00 Kč
(  80)       52441 H45   UOL5201 Janošík Antonín          0.00      50.00 Kč
(  81)       52448 H45   UOL5301 Navrátil Antonín         0.00      50.00 Kč
(  82)       52445 D45   UOL5651 Künstlerová Milada       0.00      50.00 Kč
(  83)       52730 D35   UOL5852 Špacírová Danuše         0.00      50.00 Kč
(  84)       52451 D35   UOL6451 Poklopová Ivana          0.00      50.00 Kč
(  86)       52478 H35   UOL6501 Pernica Jiří             0.00      50.00 Kč
(  87)      352324 D35   UOL6953 Kotrlová Gita            0.00      50.00 Kč
(  88)      515079 H35   UOL7005 Kotrle Miroslav          0.00      50.00 Kč
(  89)      301554 D21   UOL7651 Janošíková Lenka         0.00      50.00 Kč
(  90)       52462 H21   UOL8805 Špacír Jan               0.00      50.00 Kč
(  91)       52469 H18   UOL8908 Vašíček Michal           0.00      50.00 Kč
(  92)       52452 D18   UOL8951 Poklopová Lenka          0.00      50.00 Kč
(  93)           ? H14   UOL93   Hálek Matěj              0.00      30.00 Kč        neregistro
(  94)       52728 D14   UOL9352 Pernicová Helena         0.00      30.00 Kč
(  95)           ? P3    UOL94   Švecová Hanka            0.00      30.00 Kč        neregistro
(  96)           ? P3    UOL95   Sivková Veronika         0.00      30.00 Kč        neregistro
(  97)       52464 H12   UOL9605 Žovinec Lukáš            0.00      30.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM     1000.00 Kč

VSP USK Praha

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(  98)      232959 RD    VSP0007 Bořánek Michal           0.00      30.00 Kč
(  99)      232324 D21   VSP7054 Bořánková Kristýna       0.00      50.00 Kč
( 100)       53599 D12   VSP9550 Bořánková Karolína       0.00      30.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      110.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


(   1)       00101 H21   ZBM7207 Zřídkaveselý Libor       0.00      50.00 Kč
( 101)      410337 H21   ZBM8201 Otrusina Jiří            0.00      50.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      100.00 Kč

ZLH TJ Zlaté Hory

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


( 102)      361929 D10   ZLH0051 Novotná Tereza           0.00      30.00 Kč        neregistro
( 103)      352318 H55   ZLH4801 Babák Jiří               0.00      50.00 Kč
( 104)      416098 H45   ZLH5902 Zachař Zdeněk            0.00      50.00 Kč
( 105)      301589 D35   ZLH6850 Seitlerová Pavla         0.00      50.00 Kč
( 106)      352319 H35   ZLH7001 Novotný Tomáš            0.00      50.00 Kč
( 107)      361979 P3    ZLH7051 MOSKVOVÁ JITKA           0.00      30.00 Kč        neregistro
( 108)      416097 H21   ZLH7501 Moskva Roman             0.00      50.00 Kč
( 109)       52657 P3    ZLH7551 Šemberková Helena        0.00      30.00 Kč        neregistro
( 110)      301586 H21   ZLH8601 Pavlík Ondřej            0.00      50.00 Kč
( 111)      301299 H20   ZLH8701 Javůrek Tomáš            0.00      50.00 Kč
( 112)           ? D18   ZLH8950 Rišková Diana            0.00      50.00 Kč
( 113)      416100 H12   ZLH9501 Pavlík Marek             0.00      30.00 Kč
( 114)      352320 D10   ZLH9851 Novotná Klára            0.00      30.00 Kč
( 115)      361901 D10   ZLH9852 Pěčonková Veronika       0.00      30.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      580.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

id.č.  st.č     SI kat.  reg.čís příjmení a jméno        start      vklad


( 116)       52869 H60   ZPV4012 Kroupa Jaroslav          0.00      50.00 Kč
( 117)       52594 D45   ZPV5077 Ohnoutková Ludmila       0.00      50.00 Kč
( 118)       52428 H45   ZPV5501 Jirka Jiří               0.00      50.00 Kč
( 119)      352336 H35   ZPV6213 Křeček Miroslav          0.00      50.00 Kč
( 120)       52427 D35   ZPV6553 Jirková Renata           0.00      50.00 Kč
( 121)      515457 H35   ZPV6604 Volf Karel               0.00      50.00 Kč
( 122)       52582 D35   ZPV7076 Křečková Petra           0.00      50.00 Kč
( 123)       52583 H16   ZPV9111 Křeček Jan               0.00      50.00 Kč

                                                 VKLAD CELKEM      400.00 Kč