NP!
 
 
 
 

Kategorie D10

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

           ? Smrčková Dominika         KSU 9799 C
           ? Přidalová Tereza          UOL      C                neregistro
           ? Hálková Klára             UOL      C                neregistro
      361929 Novotná Tereza            ZLH 0051 C                neregistro
      352320 Novotná Klára             ZLH 9851 C
      361901 Pěčonková Veronika        ZLH 9852 C

Kategorie D12

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       51884 Bucká Karolína            ABR 9553 C
      207821 Grulichová Lucie          JPV 9677 C
       53599 Bořánková Karolína        VSP 9550 C

Kategorie D14

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       51883 Kolářová Renata           ABR 9351 B
           ? Turková Ivana             KSU 9390 C
       53112 Mátlová Pavlína           KSU 9392 B
      352326 Sklenářová Dorothea       SBR 9350 C
       52728 Pernicová Helena          UOL 9352 C

Kategorie D16

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

      301561 Janečková Adriana         CEL 9161 B
      352312 Grulichová Helena         JPV 9292 C
      410731 Sklenářová Radka          SBR 9250 B
      224905 Šinclová Zdenka           SSU 9196 C

Kategorie D18

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       51893 Zítková Lenka             ABR 9055 B
      301566 Fujáková Petra            CEL 9056 C
       49878 Stoklasová Barbora        PLU 8976 B
       49872 Kaprálová Hana            PLU 9082 C
       52452 Poklopová Lenka           UOL 8951 A
           ? Rišková Diana             ZLH 8950 C

Kategorie D20

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking


Kategorie D21

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       53654 Reichlová Jiřina          KSU 7499 C
       08875 Alešová Bohumila          KSU 7699 C
       52535 Zbraňková Magda           STE 7352 C
       52480 Urbanová Edita            STE 7454 C
      301554 Janošíková Lenka          UOL 7651 C
      232324 Bořánková Kristýna        VSP 7054 C

Kategorie D35

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       52514 Neumannová Kamila         STE 6751 C
       52502 Janků Renata              STE 7251 C                neregistro
       52730 Špacírová Danuše          UOL 5852 C
       52451 Poklopová Ivana           UOL 6451 C
      352324 Kotrlová Gita             UOL 6953 C
             ......................... VAK      C
      301589 Seitlerová Pavla          ZLH 6850 C
       52427 Jirková Renata            ZPV 6553 C
       52582 Křečková Petra            ZPV 7076 C

Kategorie D45

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       52600 Kupcová Věroslava         HSU 4850 C
       52599 Čadilová Alena            HSU 5051 C
       24931 Lyn West                  SBR 0000 C                neregistro
       52445 Künstlerová Milada        UOL 5651 C
       52594 Ohnoutková Ludmila        ZPV 5077 C

Kategorie H10

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

      352333 Vystavěl Ondřej           JPV 9807 C
           ? Jílek Ondřej              KSU 9908 C

Kategorie H12

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

           ? Vičan Dominik             ABR 9501 B
     2000222 Chmelař Martin            JPV 9505 B
           ? Slama Jakub               PLU 9601 C                neregistro
      307332 Sklenář Martin            SBR 9501 C
           ? Ondruch Jakub             SSU 9606 C
           ? Kotrle Viktor             UOL      C                neregistro
       52464 Žovinec Lukáš             UOL 9605 C
      416100 Pavlík Marek              ZLH 9501 C

Kategorie H14

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

           ? Růžička Pavel             PLU 9301 C                neregistro
           ? Srovnal Jan               SSU      C                neregistro
       52537 Minář Marek               SSU 9441 B
      301698 Horvát Petr               SSU 9442 B
       52519 Skyva Petr                STE 9307 B
       04647 Német Kryštof             STE 9308 B
           ? Hálek Matěj               UOL 93   C                neregistro

Kategorie H16

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       51903 Vičan Michael             ABR 9101 C
      301570 Zapletal Martin           CEL 9105 C
      515191 Hnilica Přemek            KSU 9141 B
      301583 Seitler Milan             KSU 9148 C
       52656 Strečko Marek             KSU 9149 A
       49403 Jílek Jakub               KSU 9202 C
       52583 Křeček Jan                ZPV 9111 B

Kategorie H18

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       51882 Kolář Rudolf              ABR 8901 C
       51874 Řeháček Jakub             ABR 8902 B
      515150 Vozda Vojtěch             KSU 9043 A
      301699 Opletal Jaroslav          SSU 9010 C
      352322 Holinek Tomáš             SSU 9013 B
       52469 Vašíček Michal            UOL 8908 B

Kategorie H20

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       52856 Navrátil Tomáš            JPV 8817 C
       49474 Sklenář Jan               SBR 8701 C
      301299 Javůrek Tomáš             ZLH 8701 C

Kategorie H21

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

      352313 Grulich Pavel             JPV 7117 C
      515122 Henek Vladan              JPV 8002 R
       52487 Stoklasa Bohumil          JPV 8417 C
      336795 Kalous Antonín            KON 7708 C                neregistro
       08908 Krtička Jan               KON 7931 C
      515101 Šrámek Jaromír            KSU 5801 C
       52551 Král Vojtěch              SSU 8841 A
       52520 Skyva Petr                STE 6501 C
       52510 Janků Marek               STE 7102 C
       52462 Špacír Jan                UOL 8805 B
       00101 Zřídkaveselý Libor        ZBM 7207 R
      410337 Otrusina Jiří             ZBM 8201 C
      416097 Moskva Roman              ZLH 7501 C
      301586 Pavlík Ondřej             ZLH 8601 C

Kategorie H35

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       51907 Zítka Jiří                ABR 6201 C
       51873 Řeháček Petr              ABR 6302 C
       51911 Vičan Lubomír             ABR 6501 C
       53348 Kratochvíl Karel          HOB 7001 C
       52498 Jeřábek Luboš             JPV 6112 C
       52426 Vystavěl Dušan            JPV 6317 C
      361996 Vlach Josef               KON 6431 C                neregistro
       52619 Paloncý Pavel             KSU 6349 C
      229388 Pavlík Radek              KSU 6849 C
       52500 Kubeš Jaromír             PLU 6219 C
      307338 Sklenář Miroslav          SBR 6301 C
       51909 Sklenář Josef             SBR 6601 C
       08276 Neumann Jaroslav          STE 5902 C
       52478 Pernica Jiří              UOL 6501 C
      515079 Kotrle Miroslav           UOL 7005 C
      352319 Novotný Tomáš             ZLH 7001 C
      352336 Křeček Miroslav           ZPV 6213 C
      515457 Volf Karel                ZPV 6604 C

Kategorie H45

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       07854 Bucký Josef               ABR 6001 C
      500879 Chmelař Miroslav          JPV 6217 C
       52662 Poklop Lubomír            LOL 5601 C
       52517 Sklenář Antonín           STE 4801 C
       52534 Višňa Milan               STE 5904 C
       52441 Janošík Antonín           UOL 5201 C
       52448 Navrátil Antonín          UOL 5301 C
      416098 Zachař Zdeněk             ZLH 5902 C
       52428 Jirka Jiří                ZPV 5501 C

Kategorie H55

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       51910 Toman Stanislav           ABR 4801 C
      352318 Babák Jiří                ZLH 4801 C

Kategorie H60

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

       52467 Šubrt Zdeněk              UOL 4201 C
      352323 Gottfried Jan             UOL 4602 C
       52869 Kroupa Jaroslav           ZPV 4012 C

Kategorie P3

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

           ? Čadilová Tereza           HSU 8051 C                neregistro
       08884 Chmelařová Blanka         JPV 6779 C
       52862 Jura Tomáš                JPV 8236 C
       08897 Krtičková Michaela        KON 7975 C
           ? Žváčková Jana             KSU      C                neregistro
           ? Smrček Petr               KSU      C                neregistro
           ? Felklová Jarmila          SAL 60   C                neregistro
           ? Ženčáková Marie           SAL 68   C                neregistro
      352332 Sklenářová Lenka          SBR 6851 C
           ? Švecová Hanka             UOL 94   C                neregistro
           ? Sivková Veronika          UOL 95   C                neregistro
      361979 MOSKVOVÁ JITKA            ZLH 7051 C                neregistro
       52657 Šemberková Helena         ZLH 7551 C                neregistro

Kategorie RD

23.06.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.06.2007   22:07

st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic       ranking

           ? Matušková Barbora         KSU      C                neregistro
           ? Žák Oldřich               SSU      C                neregistro
           ? Václavková Zuzka          SSU      C                neregistro
       52735 Urban Michal              UOL      C                neregistro
           ? Hálková Eliška            UOL      C                neregistro
      232959 Bořánek Michal            VSP 0007 C